.

KURUMSAL

.

AKBULUT HAFRİYAT; Konya'da kum ocağı işletmeciliği ve hafriyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Ürün ve Üretim Halkamızın İçinde;

0-2 mm İnce sıva kumu, 0-3 mm kaba sıva kumu, 0-4 mm kaba sıva kumu, 0-5 mm şap kumu, 0-5 mm beton kumu, 0-25 mm beton agregas, yer altı elektrik kablo kumu, 5 - 12 mm'lik 1 numara mıcır, 12 - 22 mm'lik 2 numara mıcır, 22 - 32 mm'lik 3 numara mıcır, 32 - 38 mm'lik 4 numara mıcır ile kırma taş tozu yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin kum ve çakıl ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, değerlerine sadık, güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize Kum ve Çakıl ürünleriyle, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak. kum ocağı, kum ocakları, yeraltı elektrik kablo kumu, mıcır, sıfır kum, çakıl beton kumu, kırma taş tozu, şap kumu, oyun parkı kumu, filtre kumu

HEMEN ARA